
- Prijs:
- € 34,50 regular
- € 11,50 super early
- € 23 early
- Excl. € 4,50 (maand)/€ 25 (jaar) verplicht lidmaatschap.
Het volledige tijdschema wordt hier vermeld zodra het rond is
Het Amsterdamse funkcollectief Amsterdelics bestaat tien jaar! De laatste twee jaar hebben ze stilletjes aan hun nieuwe album gewerkt, en dat moet gevierd worden, zoals vanouds in de Melkweg - op de avond voor Hemelvaartsdag. De nieuwe 12-inch 'Angels And Rebels', met een dub-remix van de Britse geluidstovenaar Gaudi, ligt in de winkels en staat op Bandcamp. Tien jaar. Dat schreeuwt natuurlijk wel om een show waar ze helemaal uit gaan pakken. En dat doen ze!
Special guests:
- Def P - de enige echte. (Osdorp Posse)
- Pieter Both - (Beef & Jah6)
- Maikal X - a.k.a. Shy Rock (Postmen, Michael X)
- Joe Bowie - de legendarische trombonist, multi-instrumentalist en oprichter van Defunkt, de roemruchte 70-er jaren street-jazz/funkband uit New York.
- Joost Belinfante - (Doe Maar) multi-instrumentalist en songschrijver. Hij schreef en zong (sprak?) het alternatieve volkslied van de jaren 70, “Nederwiet”. Saillant detail; de eerste uitvoering van het nummer was in de Melkweg!
DJ’s:
Rio & Jarmo
Earthworks & DJ Ewa
Angelo D’Onorio
Amsterdelics zijn terug van nooit echt weggeweest, met nieuwe nummers, nieuwe energie maar wel met die heerlijke vibe die je van ze gewend bent. Kom maar door!




