
REGGAE RADAR: INTERVIEW MET DEI.3AVU EN MR. RAY BASS
We spreken met Mr. Ray Bass en Elvin van Dei.3avu over hun eigen hoekje van reggae, mentale vrijheid en droom collabs
Op zaterdag 24 mei kwamen (post-)punkliefhebbers uit het hele land weer naar Melkweg voor het Pretty Pissed festival! Een dag vol (post-)punk in de breedste zin van het genre - als het maar boos is! Met namen als Soft Play, Ekkstacy, Heavy Lungs en Gans checkte je gevestigde namen uit de scene - maar werd je in onze UP verrast door nieuwe ontdekkingen, zoals Soapbox! Scroll snel verder voor een sfeerimpressie van deze dag en de aftermovie !
Of je nu samen met de uit Glasgow-afkomstige SOAPBOX boos de bierprijzen en het openbare vervoer onder de loep nam met tracks als 'Disgrace' & 'Private Public Transport', de OZ inliep met noisepunkband Enola Gay of afsloot bij Soft Play - jullie stonden massaal in de moshpit, terwijl de crowdsurfers je om de oren vlogen. Check hieronder foto's van deze dag! Foto's zijn gemaakt door fotografen Josien van Oostveen en Kirsten Heskamp!
In het kader van Pretty Pissed opende deze avond de MILK solo van Charity Charly. Deze fotoserie geeft een visuele impressie van ‘Tra Fasi'. Dit is een korte documentaire die de Surinaamse underground punk en haar creatieve krachten viert. De expositie zoomt in op zowel de stilte van Suriname, als de levendige energie van skaters en een alternatief muziekevenement in Paramaribo georganiseerd door Shavero. De veelzijdige punk muzikant en event organisator die midden in de scene staat en de hoofdrol speelt in de documentaire van Charity. Het project viert de authenticiteit, veerkracht en toewijding aan grenzeloze zelfexpressie.
Deze expositie is mede mogelijk gemaakt door het Amsterdams Fonds voor de Kunst.
“Op deze regenachtige zaterdag dendert de tweede editie weer dwars door alle gelederen van de Melkweg: drie zalen, tientallen acts en urenlang punkherrie als uitlaatklep én als vergrootglas.”
Een nieuwe datum voor de volgende editie volgt later. Kan je niet wachten? Het hele jaar door presenteren we verschillende acts uit het (post-)punkgenre. Zo komen eerste editie-alumni shame terug, staat ook de terugkomt van Ekkstacy in de agenda en moet jij echt je nieuwe favoriete act Panic Shack komen ontdekken in onze UP! Check hier hieronder